Informacje o serwisie

Opublikowany J czerwiec 2010 przez użytkownika: dominika

Jesteś ciekawska? Bo my tak! Ciekawskie Biuro Śledcze pracuje dla Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Śledzimy wszystko to, co pasjonujące. Oczy naszych czujnych agentów nieustannie omiatają sceny muzyczne, filmowe plany, festiwale i imprezy sportowe. Opisujemy historie ciekawe i warte opisania: interesujące fakty z życia gwiazd, wydarzenia, które obiegają światowe media.

Świat celebrytów tętni energią i jest pełen niesamowitych zdarzeń. Przyglądamy się temu, co dzieje się wokół aktorów, reżyserów, piosenkarzy, modelek, polityków, ludzi telewizji i gwiazd sportu. Dostarczamy Ci krótkich, konkretnych relacji. Dzięki nim bez problemu ogarniesz mnóstwo faktów z życia gwiazd. Poznasz wszystkie plotki, ploteczki, afery, skandale i sensacje.

Chcesz być na bieżąco? Zaglądaj na naszą stronę! Za Ciebie trzymamy rękę na pulsie. Ciekawskie Biuro Śledcze zda Ci relację z wydarzeń z Holywood, Nowego Jorku, Londynu, Paryża, Warszawy i każdego innego zakątka świata. Czytaj, oceniaj i komentuj. Bądź ciekawska. My jesteśmy.

Zostaw komentarz