Sport

Shakira pokazała synka

5 lutego 2013 Opublikowane w: Muzyka, Sport   Czytaj dalej

Od kiedy Shakira urodziła, show-biznes bardzo interesuje się jej synkiem. Jego ciekawość została zaspokojona. Piosenkarka wreszcie pokazała Milana.

Shakira urodziła. Pique ma syna!

23 stycznia 2013 Opublikowane w: Muzyka, Sport   Czytaj dalej

Shakira i Gerard Pique nie kryją zadowolenia i wzruszenia. Wczoraj na świat przyszedł ich pierwszy syn. Nazywa się Milan.

Historia Armstronga zostanie przeniesiona na wielki ekran

21 stycznia 2013 Opublikowane w: Filmy, Sport   Czytaj dalej

Lance Armstrong z wielkim hukiem spadł z piedestału. Najlepszy kolarz w historii okazał się oszustem, który siedmiokrotne zwycięstwo Tour de France zawdzięcza dopingowi. To jednak nie skreśla go w świecie show-biznesu. Armstrong ma jeszcze szansę zarobić na swojej historii.

Lance Armstrong przyznał się do stosowania dopingu!

18 stycznia 2013 Opublikowane w: Sport   Czytaj dalej

Od kiedy w mediach pojawiła się informacja, że Lance Armstrong, wystąpi w programie Oprah Winfrey, było jasne, że będzie to wielkie wydarzenie. Wyznanie kolarza zszokowało wszystkich, nawet samą prowadzącą.

Victoria Beckham zdobywa świat mody

9 lutego 2012 Opublikowane w: Plotki, Sport   Czytaj dalej

Na początku wydawało się, że zabawa Victorii Beckham z modą to tylko kolejny kaprys gwiazdy. Okazuje się jednak, że była Spice Girl ma talent, co więcej zauważają go w show-biznesie.

Zwycięstwo Pudziana nad Thompsonem unieważnione

28 listopada 2011 Opublikowane w: Sport   Czytaj dalej

W sobotę (26 listopada) odbyła się walka Mariusza Pudzianowskiego z Jamesem Thompsonem. Był to ich drugi pojedynek. Tym razem zwyciężył Pudzian. Jednak walka została unieważniona.

David Beckham chce po raz kolejny być ojcem

1 sierpnia 2011 Opublikowane w: Sport   Czytaj dalej

Dopiero co na świat przyszło czwarte dziecko piłkarza, a ten już planuje kolejną ciążę swojej żony. Nie ukrywa, że pragnie mieć dużą rodzinę. Piątka dzieci to konieczne minimum.

Victoria Beckham urodziła córeczkę

11 lipca 2011 Opublikowane w: Sport   Czytaj dalej

Victoria i David Beckham zostali rodzicami już po raz czwarty. W niedzielę (10 lipca) na świat przyszła ich wymarzona, pierwsza córeczka. Dumni rodzice mają też trzech synów.

William i Kate zostaną rodzicami chrzestnymi?

15 czerwca 2011 Opublikowane w: Plotki, Sport   Czytaj dalej

Ślub Williama i Kate był prawdziwym wydarzeniem, który zgromadził wielu zaszczytnych gości. Wśród nich byli m.in. Victoria i David Beckham, którzy właśnie spodziewają się czwartego dziecka.

Martyna Wojciechowska planuje kolejną podróż

12 kwietnia 2011 Opublikowane w: Sport, TV   Czytaj dalej

Martyna Wojciechowska to osoba, która długo nie może usiedzieć w miejscu. Mimo ostatnich problemów ze zdrowiem dziennikarka nie zamierza zrezygnować z podróżowania.