Plotki

Kristen Stewart znów przyłapana z kochankiem!

24 kwietnia 2013 Opublikowane w: Filmy, Plotki   Czytaj dalej

Love story z Kristen Stewart i Robertem Pattinsonem chyba nie ma szans skończyć się happy endem. Choć aktorka deklaruje, że romans z Rupertem Sandersem był największym z błędów, jakie popełniła, wciąż ją ciągnie do tej znajomości.

Zdjęcia Angeliny Jolie na aukcji

17 kwietnia 2013 Opublikowane w: Filmy, Plotki   Czytaj dalej

Angelina Jolie sprzed lat to zbuntowana i kontrowersyjna artystka. Odzwierciedleniem jej niepokornego temperamentu jest sesja zdjęciowa wykonana przez legendarnego Davida LaChapelle’a.

Czesław Mozil ma własną restaurację

4 kwietnia 2013 Opublikowane w: Plotki   Czytaj dalej

Czesławowi Mozilowi nie brakuje pomysłów na siebie. Oprócz tego, że jest muzykiem, robi też wiele innych, niezwiązanych z tym rzeczy.

Amy Winehouse będzie miała swój pomnik

27 marca 2013 Opublikowane w: Plotki   Czytaj dalej

Amy Winehouse i jej muzyka były inspiracją dla młodych ludzi, szczególnie w jej rodzinnym Londynie. Teraz miasto chce się jej odwdzięczyć. W dzielnicy Camden w przyszłym roku stanie pomnik zmarłej wokalistki.

Robert Pattinson w reklamie Diora

25 marca 2013 Opublikowane w: Plotki   Czytaj dalej

Talent aktorski Roberta Pattinsona zyskuje uznanie nie tylko producentów filmowych, ale także producentów reklam. Jego potencjał marketingowy dostrzegł dom mody Dior.

Beyonce promuje kolekcję H&M

22 marca 2013 Opublikowane w: Plotki   Czytaj dalej

Beyonce, mimo że jest jeszcze świeżo upieczoną matką, nie zamierza rezygnować z popularności. Ciągle jest na szczycie i nie zamierza z niego schodzić.

Ryan Gosling przerywa karierę filmową

21 marca 2013 Opublikowane w: Filmy, Plotki   Czytaj dalej

Ryan Gosling jest w ostatnim czasie na fali wznoszącej. Propozycje ról sypią się jak z rękawa. Aktor jednak na razie się wstrzymuje i żadnej z nich nie przyjmuje. Zdecydował się na jakiś czas rozstać z planem filmowym.

Kate i William mają imię dla dziecka!

14 marca 2013 Opublikowane w: Plotki   Czytaj dalej

Od kiedy pojawiła się plotka, że brytyjska para książęca spodziewa się córeczki, domysły na ten temat się nie kończą. Teraz amerykańskie tabloidy donoszą, że William i Kate wybrali już nawet imiona dla dziecka.

Tina Turner w Vouge

12 marca 2013 Opublikowane w: Muzyka, Plotki   Czytaj dalej

Vouge, dla wszystkich, którzy traktują modę poważnie, jest prawdziwą biblią. Wyznacza trendy i przeciera ślady. Na okładki trafiają zawsze gwiazdy pierwszego formatu – ikony stylu. Za taką właśnie została uznana Tina Turner.

Jennifer Lawrenc promuje Diora

1 marca 2013 Opublikowane w: Filmy, Plotki   Czytaj dalej

Nie pierwszy raz przekonujemy się, że zdobycie Oscara procentuje. Statuetka podnosi znaczenie aktora na rynku filmowym, ale jego akcje rosną także w show-biznesie.