Filmy

„Listy do M. 3” pobiły rekord „Botoksu”

14 listopada 2017 Opublikowane w: Filmy   Czytaj dalej

„Listy do M.” to seria polskich świątecznych komedii romantycznych, nawiązująca klimatem i tematyką do słynnego kinowego hitu „Love Actually” („To właśnie miłość”). W tym roku w kinach pojawiła się już trzecia część tego popularnego cyklu i tak jak poprzednie stała się wielkim przebojem.

Kristen Stewart znów przyłapana z kochankiem!

24 kwietnia 2013 Opublikowane w: Filmy, Plotki   Czytaj dalej

Love story z Kristen Stewart i Robertem Pattinsonem chyba nie ma szans skończyć się happy endem. Choć aktorka deklaruje, że romans z Rupertem Sandersem był największym z błędów, jakie popełniła, wciąż ją ciągnie do tej znajomości.

Reese Witherspoon w areszcie!

22 kwietnia 2013 Opublikowane w: Filmy   Czytaj dalej

Jeśli wydaje Wam się, że wygląd grzecznej i miłej blondynki idzie w parze z charakterem, to grubo się mylicie. Najlepszym dowodem na to jest Reese Witherspoon, która dała popis swego temperamentu, za co w konsekwencji została aresztowana.

Hugh Laurie da koncert w Warszawie

19 kwietnia 2013 Opublikowane w: Filmy, Muzyka   Czytaj dalej

Choć Hugh Laurie zakończył swoją przygodę z serialem Dr. House, nie zamierza odcinać się od publiczności. Z aktorstwa przenosi się na muzykowanie. Już w czerwcu będziemy się mogli o tym przekonać.

Leonardo DiCaprio nie może ułożyć sobie życia

19 kwietnia 2013 Opublikowane w: Filmy   Czytaj dalej

Leonardo DiCaprio tak dobrze jak z aktorstwa znany jest jeszcze z licznych romansów. Aktor gustuje w sporo młodszych od siebie modelkach, jednak z żadną z nich nie potrafi ułożyć sobie życia.

Bradley Cooper jest wzorowym synem

18 kwietnia 2013 Opublikowane w: Filmy   Czytaj dalej

Bradley Cooper to obiekt westchnień wielu kobiet. W jego życiu najważniejsza jest jedna. To jego matka, z którą aktor mieszka.

Zdjęcia Angeliny Jolie na aukcji

17 kwietnia 2013 Opublikowane w: Filmy, Plotki   Czytaj dalej

Angelina Jolie sprzed lat to zbuntowana i kontrowersyjna artystka. Odzwierciedleniem jej niepokornego temperamentu jest sesja zdjęciowa wykonana przez legendarnego Davida LaChapelle’a.

Kondrat wyszedł na winie jak Zabłocki na mydle

12 kwietnia 2013 Opublikowane w: Filmy   Czytaj dalej

Marek Kondrat jest znany głównie z ról, które zagrał przez długie lata kariery. Głośno było o nim również wtedy, kiedy spektakularnie żegnał się z aktorstwem i zaklinał się, że już do niego nie wróci. I wtedy, kiedy ogłaszał, że poświęca się swojej nowej pasji.

Colin Farrell chce być dobrym ojcem

2 kwietnia 2013 Opublikowane w: Filmy   Czytaj dalej

Colin Farrell nie słynie ze stałości uczuć wobec kobiet. Dotychczas można by mu także wiele zarzucić w kwestii opieki nad synami. Teraz aktor chce odwrócić swój nadszarpnięty wizerunek.

Ben Affleck zdetronizował Brada Pitta

26 marca 2013 Opublikowane w: Filmy   Czytaj dalej

Brad Pitt i Angelina Jolie zostali strąceni z piedestału. Jeszcze niedawno to oni i ich spora gromadka dzieci uznawani byli za najbardziej uroczą rodzinę Hollywood. Teraz palmę pierwszeństwa musieli oddać Jennifer Garner i Benowi Affleckowi.