TV

Anna Mucha będzie twarzą perfum

18 kwietnia 2013 Opublikowane w: TV   Czytaj dalej

Anna Mucha, poza graniem w popularnym serialu, aktorsko nie wykazuje się w ogóle. Nie przeszkadza jej to jednak w pomnażaniu pieniędzy. Aktorka zbija fortunę na kontraktach reklamowych.

Dexter – odliczanie do ostatniego sezonu

10 kwietnia 2013 Opublikowane w: TV   Czytaj dalej

Dexter to serial, który od początku emisji cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów na całym świecie. Fani, choć pewnie zawiedzeni, że czeka już ich tylko kilkanaście odcinków nowej serii, nie mogą się ich już doczekać.

Wojewódzki szydzi z kolejnej gwiazdy

3 kwietnia 2013 Opublikowane w: TV   Czytaj dalej

Wojewódzki jest świetnie znany z braku skrupułów i z ciętego jak brzytwa języka. Tym razem za cel obrał sobie dziennikarkę i prezenterkę telewizji publicznej.

Doda w reklamie Playa

19 marca 2013 Opublikowane w: Muzyka, TV   Czytaj dalej

Wszystko wskazuje na to, że Doda dołączy do gwiazd występujących w najnowszej kampanii reklamowej sieci komórkowej Play. Jej obecność dla firmy jest tak istotna, że zapłaci jej niemałą sumkę.

Alicja Bachleda-Curuś reklamuje piwo

11 marca 2013 Opublikowane w: Filmy, TV   Czytaj dalej

Alicja Bachleda-Curuś znów dała o sobie znać za oceanem. Swoje umiejętności aktorskie pokazała… w reklamie piwa Heineken. Przy braku ambitniejszych propozycji ról chociaż w ten sposób zaistnieje na ekranie.

Anna Mucha pokazała prawdziwą twarz

28 lutego 2013 Opublikowane w: TV   Czytaj dalej

Nie da się ukryć, że szerszą obecność w mediach Anna Mucha zawdzięcza nowemu wyglądowi. Teraz udowadnia jednak, że na co dzień wcale nie jest taka idealna.

Kuba Wojewódzki wrócił na Facebooka

19 lutego 2013 Opublikowane w: TV   Czytaj dalej

Kuba Wojewódzki wywołał zdziwienie, kiedy z dnia na dzień, bez ostrzeżenia usunął swój oficjalny Fan Page na Facebooku. Lubiło go ponad milion fanów.  Po przerwie jednak dziennikarz wrócił i nic nie wskazuje na to, by tym razem mu się nie powiodło.

Przetasowanie w The Voice of Poland

7 lutego 2013 Opublikowane w: TV   Czytaj dalej

Znany jest już ostateczny skład ekipy The Voice of Poland.  Krążące od dłuższego czasu plotki nie potwierdziły się. Choć prorokowano, że do produkcji dołączą np. Kuba Badach i Kate Rozz, nie jest to prawdą.

The Voice of Poland z najtańszym jury?

28 stycznia 2013 Opublikowane w: TV   Czytaj dalej

Już wiosną na antenę telewizyjnej Dwójki wróci program The Voice of Poland. Trudno jednak spodziewać się, że przyciągnie więcej widzów niż pierwsza edycja. Gołym okiem widać, że TVP tnie koszty. Jako jurorów zatrudniła raczej już zapomniane gwiazdy.

The Voice of Poland z nową prowadzącą

16 stycznia 2013 Opublikowane w: TV   Czytaj dalej

The Voice of Poland pojawi się na antenie Dwójki już wiosną. Trwają gorączkowe przygotowania i kompletowanie ekipy. Ostatnio pisaliśmy, że Tomasz Kammel zajmie miejsce Huberta Urbańskiego. Teraz wiadomo też, że zamiast Agnieszki Szulim program prowadzić będzie Kate Rozz, bardziej znana jako żona Piotra Adamczyka.