Muzyka

Hugh Laurie da koncert w Warszawie

19 kwietnia 2013 Opublikowane w: Filmy, Muzyka   Czytaj dalej

Choć Hugh Laurie zakończył swoją przygodę z serialem Dr. House, nie zamierza odcinać się od publiczności. Z aktorstwa przenosi się na muzykowanie. Już w czerwcu będziemy się mogli o tym przekonać.

Justin Bieber nie usatysfakcjonował fanek

26 marca 2013 Opublikowane w: Muzyka   Czytaj dalej

Wczorajszy, pierwszy w Polsce koncert Justina Biebera, był dla jego fanek niesamowitym wydarzeniem i ogromnym przeżyciem. Większość z nich w Łodzi była już od samego rana, oczekując na swojego idola pod hotelem. Zdarzały się też nastolatki, które miały zarezerwowane pokoje w tym samym hotelu, co on, by zwiększyć swoje szanse na spotkanie z nim.

Justin Bieber już w Polsce

25 marca 2013 Opublikowane w: Muzyka   Czytaj dalej

Pierwszy koncert Justina Biebera w Polsce już tuż-tuż. Dziś bożyszcze nastolatek wystąpi w Łodzi w Atlas Arenie. Wiadomo już, że koncert będzie miał dużą publiczność – pod sceną bawić się będzie 10 000 fanów.

Rihanna wychodzi za mąż!

19 marca 2013 Opublikowane w: Muzyka   Czytaj dalej

Rihanna znana jest ze swobodnego stylu życia i zamiłowania do wolności. Miłość jednak rządzi się swoimi prawami, a Rihanna właśnie im ulega. Zamierza wyjść za mąż!

Doda w reklamie Playa

19 marca 2013 Opublikowane w: Muzyka, TV   Czytaj dalej

Wszystko wskazuje na to, że Doda dołączy do gwiazd występujących w najnowszej kampanii reklamowej sieci komórkowej Play. Jej obecność dla firmy jest tak istotna, że zapłaci jej niemałą sumkę.

Tina Turner w Vouge

12 marca 2013 Opublikowane w: Muzyka, Plotki   Czytaj dalej

Vouge, dla wszystkich, którzy traktują modę poważnie, jest prawdziwą biblią. Wyznacza trendy i przeciera ślady. Na okładki trafiają zawsze gwiazdy pierwszego formatu – ikony stylu. Za taką właśnie została uznana Tina Turner.

Florence and The Machine w Krakowie!

26 lutego 2013 Opublikowane w: Muzyka   Czytaj dalej

Tegoroczny Coke Live Music Festival zapowiada się wyjątkowo udanie. Głównie za sprawą Florence and The Machine – jednej z głównych gwiazd pleneru.

Nergal chce już być ojcem

26 lutego 2013 Opublikowane w: Muzyka   Czytaj dalej

Ostatnie doświadczenia Nergala sprawiły, że widocznie przewartościował swoje życie i zmodyfikował plany na przyszłość. Okazuje się, że w jego świecie w końcu znalazło się miejsce na dziecko.

Beyonce gwiazdą internetu

8 lutego 2013 Opublikowane w: Muzyka   Czytaj dalej

Występ Beyonce na Super Bowl z pewnością przejdzie do historii. Jednak nie za sprawą koncertu, a zdjęć, które ilustrują w sieci to wydarzenie. Na niektórych gwiazda prezentuje się, delikatnie mówiąc, niekorzystnie.

Justin Timberlake ujawnia szczegóły nowego albumu

7 lutego 2013 Opublikowane w: Muzyka   Czytaj dalej

Justin Timberlake w wielkim stylu wrócił do muzyki. Niespodziewanie nowym singlem zawładnął listami przebojów. Można się więc spodziewać, że longplay będzie prawdziwym hitem.