„Listy do M. 3” pobiły rekord „Botoksu”

Opublikowany 14 listopada 2017 przez użytkownika: lpenil

fot. materiały prasowe

„Listy do M.” to seria polskich świątecznych komedii romantycznych, nawiązująca klimatem i tematyką do słynnego kinowego hitu „Love Actually” („To właśnie miłość”). W tym roku w kinach pojawiła się już trzecia część tego popularnego cyklu i tak jak poprzednie stała się wielkim przebojem.

Szacuje się, że po pierwszym weekendzie film obejrzało 775 817 widzów. Jest to najlepsze otwarcie w 2017 roku. W ten sposób pobił on rekord „Botoksu” Patryka Vegi, który mimo wielu krytycznych recenzji został obejrzany przez 711 906 osób przez trzy dni od premiery. Natomiast jeśli chodzi o podsumowanie ostatnich 30 lat, komedia „Listy do M. 3” znalazła się na drugim miejscu. Na pierwszym jest inny przebój Vegi – „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, z wynikiem 835 tys. widzów w ciągu pierwszych trzech dni.

Trzecia część „Listów do M.” została wyreżyserowana przez Tomasza Koneckiego. Występują w niej takie gwiazdy jak Danuta Stenka, Grażyna Szapołowska, Borys Szyc, Zbigniew Zamachowski, Wojciech Malajkat i Magdalena Różczka.

 

Tagi: , , , , , ,

Zostaw komentarz