Daniel Radcliffe jest alkoholikiem

Opublikowany 4 lipca 2011 przez użytkownika: Adam

Daniel RadcliffeTo może druzgotać fanów Harry’ego Pottera. Odtwórca tej roli, Daniel Radcliffe, dotychczas kojarzony z magią, romansami, intrygami i przygodami, zaskoczył wszystkich ostatnią deklaracją. Aktor jest uzależniony od alkoholu.

Nałóg jest związany z jego karierą. Daniel wyznaje, że zaczął pić na planie „Harry’ego Pottera” i to zanim osiągnął pełnoletność. Jak wyjaśnia, w Hollywood jest to normą i nawet nikt nie zwracał na to uwagi. On sam z niepokojem w pewnym momencie odkrył, że nie potrafi już się zrelaksować bez kilku szklanek czegoś mocniejszego (gustuje w whiskey).

Z perspektywy czasu Radcliffe nie ma wątpliwości – padł ofiarą swojej kariery. Bał się tego, że będzie odstawał od towarzystwa. Chciał uchodzić za rozrywkową, lubiącą przyjęcia osobę. Stąd ciągła obecność alkoholu. Jednak obecnie przyznaje, iż nie tego potrzebuje w życiu. Zamiast salonów wybiera dom, zamiast szampańskiej zabawy – rozmowę ze swoją dziewczyną.

Czy to nie brzmi aż za ładnie?

Tagi:

2 komentarze “Daniel Radcliffe jest alkoholikiem”

  1. Kiełek pisze:

    to jednak sporo cene sie placi za slawe, czy sie placa? on moze odpowiedziec na te pytanie…

  2. Rumer pisze:

    Tak mi go szkoda, pewnie każdy myśli, że koleś ma za dobrze, a on tak naprawdę ma przewalone, teraz widzicie, że kasa to nie wszystko a życie na świeczniku to może być nieźle przewalona sprawa

Zostaw komentarz