Frytka w znów w reality show

Opublikowany 23 czerwca 2010 przez użytkownika: dominika

Frytka znów w reality show

Autor: bartheq

Agnieszka Frykowska, znana jako Frytka zaistniała w mediach, dzięki swojemu słynnemu występowi w wanie w reality show Big Brother. Po drodze przydarzył jej się także inny program, w którym także nie wypadła najlepiej. Później starała się uciec od swojego wizerunku i stać się poważną dziennikarką.

Przez jakiś czas była prezenterką telewizji Tele5, teraz trafiła jej się prawdziwa gratka. Współpracę zaproponował jej kanał Polsat Play. Frytka ma być prowadzącą nowe reality show, którego zasady wręcz opierają się na jej przygodzie z telewizją. Program nazywać się będzie „Przystanek laska” i weźmie w nim udział 8 kobiet. Zostaną one zamknięte w apartamencie i będą musiały wykonywać zadania, które jednoznacznie kojarzą się z seksem. A ta, która wygra, zostanie… prezenterką telewizyjną. Wypisz, wymaluj – drugą Frytką!

Jak się okazuje Frytce ciężko uciec od tematyki erotycznej i robić rzeczy związane z poważniejszym dziennikarstwem. Po co tylko te publiczne zapewnienia, że teraz ma w planach ambitne projekty?

Tagi: ,

Zostaw komentarz