Kuba Wojewódzki naśmiewa się z Koterskiego

Opublikowany 12 sierpnia 2010 przez użytkownika: Adam

Misiek Koterski

Autor: Slawek

Kuba Wojewódzki jest znany z ciętego języka. Szołmen potrafi ironizować i szydzić w naprawdę zjadliwym, ale i zabawnym stylu. Jego ofiarą ostatnio stał się Misiek Koterski.

Aktor trafił „na tapetę” za sprawą filmu „Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz„. Gra w nim geja żyjącego w homoseksualnym związku (w jego partnera wciela się Tomasz Karolak). Panowie próbują pomóc zaprzyjaźnionej parze nieskutecznie starającej się o dziecko. Jak skwitował to Wojewódzki – sama obecność Miśka Koterskiego jest najlepszym środkiem antykoncepcyjnym.

Ciekawe, czy aktor pozostanie obojętny na ten komentarz? Zdarzyło mu się publicznie zrugać dziennikarza, który wypowiedział o nim zgryźliwą opinię.

Z ostatnich wyczynów Wojewódzkiego warto wspomnieć też naśmiewywanie się z Isis Gee. W felietonie na łamach „Polityki” Kuba napisał, że kolejny album piosenkarki ma mieć tytuł „Jestem kobietą?”. Jest to nawiązanie do komentarzy Roberta Leszczyńskiego, który stwierdził, iż Isis wygląda jak facet po operacji zmiany płci.

Tagi: ,

Zostaw komentarz