Kuba Wojewódzki wyśmiewa Sablewską

Opublikowany 23 marca 2011 przez użytkownika: dominika
Kuba Wojewódzki wyśmiewa Sablewską

Autor: Slawek's

Kuba Wojewódzki nie odpuszcza Sablewskiej. Pod jej adresem rzuca zjadliwe komentarze, krytykujące jej pracę jurorki w programie „X-factor„. Ostatnio areną kąśliwych uwag stał się jego poranny radiowy program, prowadzony we współpracy z Michałem Figurskim.

O ile wsześniejsze audycje tylko częściowo poświęcone były Sablewskiej, tak dzisiaj stała się ona główną bohaterką programu. Duet Wojewódzki-Firgurski kpił oczywiście z tego, że Maja Sablewska ma niewiele do powiedzenia i tym samym kompromituje się. Figurski cały program spuentował stwierdzeniem, że „jej rola w programie to skucha”.

Od czasu castingów to Sablewska jej z całej czwórki prowadzących krytykowana najbardziej. Czy słusznie? Pozostali przecież nie radzą sobie lepiej. Wojewódzki bazuje na starych dowcipach, Mozil ma trudności z wypowiedzeniem zdania po polsku, co z odcinka na odcinek staje się coraz bardziej irytujące, a Kuźniar, jako dziennikarz informacyjny nie za bardzo przystaje do programu rozrywkowego.

Tagi: , , , , ,

2 komentarze “Kuba Wojewódzki wyśmiewa Sablewską”

  1. Kuba jest zazdrosny!!! pisze:

    Kuba po prostu jest zazdrosny, że obok niego siedzi ładna kobieta więc żeby być lepszym to ją kompromituje.To Maja powinna zrobić taki eksluzywny wywiad z Wojewódzkim.Mam go dosyć, wielce się wymądrza jak małe dziecko.On nie pasuje do takiego fajnego programu jak X Factor . A Maja to powinna się na nim odegrać i mu zadać takie głupie pytania.To on powinien wyjść na dziecko a nie Sablewska.

    • moosiaczek2 pisze:

      Ta cała Maja to moim zdaniem pusta kobieta…..ma siano w głowie i szope na głowie nie potrafi sie uczesać i cały czas ma cos do powiedzenie TYLE ZE BEZ SENSU a Kuba powinien jej dowalic i czasami przywalic:)

Zostaw komentarz