Kukulska nie chciała pracować z Nergalem

Opublikowany 28 października 2011 przez użytkownika: dominika
Kukulska nie chciała pracować z Nergalem

Autor: Slawek's

Natalia Kukulska jako jedna z pierwszych gwiazd dostała propozycję pracy w roli trenera w programie „The Voice of Poland„. Nie przyjęła jej. Teraz wiadomo dlaczego.

O rezygnacji Kukulskiej z produkcji krążyły plotki. Zgodnie z nimi piosenkarce miała nie spodobać się zbyt niskie, jak na jej wymagania, honorarium. Powód jest jednak inny, tym razem nie były nim pieniądze. Poszło o współpracowników.

Znajomi Kukulskiej wyznali prasie, że wokalistka nie przyjęła oferty ze względu na Nergala. Jako osoba bardzo wierząca nie wyobrażała sobie współpracy z kimś, kto ma odwagę podrzeć biblię, a kościół nazywa sektą. Dla niej brak szacunku do wiary i kościoła, jaki przejawia Darski, jest nie do zaakceptowania.

Tagi: , ,

3 komentarze “Kukulska nie chciała pracować z Nergalem”

 1. ghy pisze:

  bardzo dobrze, że tak wyszło, Nergal poiwinen się nie zgodzić też, bardzo dobrze, niech Kukulska dalej śpiewa t e swoje słodkie kołysanki

 2. Okul pisze:

  i kolędy, LOL

 3. Inna23 pisze:

  Ghy – jesli nie odpowiada Ci muzyka N. Kukulskiej to poco tu wogole wchodzisz i to komentujesz? Pomaga Ci to w czyms, ze komus tak napiszesz?

  N. Kukulska jest wspaniala piosenkarka i osobiscie ja uwielbiam – wzoruje sie na jej utworach. Trzeba je rozumiec i czuc. Tak samo jak kazda inna muzyke – sa rodzaje muzyki ktorych nie lubie, wrecz nie znosze, ale nie komentuje negatywnie i nie wyzalam sie na forach podkreslajac, ze ktos jest mniej czy bardziej zalosny – zostaw to dla siebie, a Natalia – tak niech nadal spiewa swoje „slodkie kolysanki”

Zostaw komentarz