Młynarska nie uprawia seksu

Opublikowany 13 października 2011 przez użytkownika: Adam

Agata MłynarskaNiektóre gwiazdy ubolewają nad tym, że media odzierają ich życie z resztek prywatności. Inne same chętnie pozbywają się wszelkich tajemnic. Młynarska ostatnio wyznała publicznie – „Nie uprawiam seksu„.

Skąd pomysł na taką spowiedź? Agata Młynarska została po raz kolejny zapytana o to, czemu zawdzięcza swój dobry wygląd. Wcześniej padały już inne odpowiedzi: joga, dieta, sport. Teraz ujawniła swój sekret: młody wygląd ma być efektem życia w celibacie.

To pozbawiona dyskrecji, jednak odważna deklaracja. W końcu żyjemy w czasach, gdy brak udanego życia seksualnego jest postrzegany jako powód do wstydu. Młynarska wyjaśnia jednak, iż uważa go za coś bardzo ważnego, jednak tylko z odpowiednim partnerem i tylko z powodu szczerego oraz głębokiego uczucia. Przy okazji zaznacza, że ma nadzieję na spotkanie dojrzałego, mądrego i ciekawego mężczyzny.

Jak myślicie – rzeczywiście celibat, czy po prostu medycyna estetyczna? 😉

Tagi:

5 komentarzy “Młynarska nie uprawia seksu”

 1. Klarcia pisze:

  No proszę – odważnie, ciekawe czy to prawda?

 2. mops pisze:

  Słyszałem już o takich przypadkach, tu np http://poszkole.pl/news,Ponad_wiek_bez_seksu,1158… Tylko czy warto – wiek bez seksu…?

 3. krl pisze:

  a ja słyszałam coś dokładnie odwrotnego bez sexu żyje się krócej, więcej się choruje i ma się problemy z depresją, zobaczcie naprzykład to: http://wiadomosci.wp.pl/kat,18032,title,Seks-moze

 4. młoda pisze:

  nie wieżę, ona się lansuje na ten sposób!

 5. meksykanin pisze:

  jej sprawa, jak tak chce to niech nie uprawia. chociaż dziwi, że zdrowa osoba może nie chcieć…

Zostaw komentarz